جشن سال جدید تحصیلی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
 

امسال سال تحصیلی رنگ و بوی دیگری داشت . روز اول است ، برخی اضطراب دارند ، برخی خوشحالند ، از شب قبل بارها کیف خود را برسی ومرتب کرده اند .

بالاخره صبح میشود و سریع لباس را پوشیده وبا هیجان خاصی بسوی مدرسه میروند ........

 درب مدرسه باز است جمعیت زیادی جمع شده اند . پدرها و مادرها ، بچه های قد ونیم قد ، همه منتظر شروع جشن سال تحصیلی جدید هستند.

جشن امسال شوری دیگر دارد . خیلی از مسئولین مهم شهرستان و شهربندر کیاشهر یکی یکی از راه میرسند . لبخند را بر چهره همه حاضران میتوان دید . بچه هابرای رفتن به کلاسها لحظه شماری میکنند . خلاصه همه لحظاتی پشت تریبون رفتند ، برخی پشت تریبون از خاطرات کودکی خود گفتند و ......

مهمترین قسمت جشن پخش جایزه ها بود همه بچه ها خندان جایزه های خود را باز میکردند و دلشاد از شروع مدرسه و این خاطره ای شیرین شد برای یک عمر این کودکان .

( با تشکر از همراهی مسئولین محترم ، امام جمعه بندر کیاشهر ، بخشدار ، نماینده محترم مجلس ، مسئولین منطقه آزاد انزلی  ، مسئولین محترم پلیس ، رئیس محترم اداره آموزش و پرورش بندر کیاشهر و سایر عزیزان که با شرکت در این جشن باعث شادی و خاطره ای ماندگار در ذهن کودکانمان شدند . )

 

 

 

 

نویسنده : بازدید : 14 تاريخ : پنجشنبه 8 مهر 1395 ساعت: 21:02
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها